Terug

Cisco Meraki CSR4 QSFP 40G Transceiver

  • Cisco Meraki CSR4 QSFP 40G Transceiver

    € 1.599,- (1.934,79 Incl. btw)

    Zet op verlanglijst

    • Voor 15:00 besteld, zelfde dag verstuurd! TooltipBij voorraad en alleen op werkdagen
    • Gratis verzenden
    • Laagste prijsgarantie
    Placeholder9.5

    2 Review's

    “Geweldige producten en snel geleverd.”

    Productomschrijving

    Cisco Meraki CSR4 QSFP 40G Transceiver

    40 GbE QSFP CSR4 Fiber Transceiver, MPO12, 850nm, MMF Netwerk tranceiver module

    Verzendmethode

    Verzendmethode

    Standaard verzending of ophalen bij onze vestiging

    Reviews

    Vergelijk producten Verwijder alle producten

    U kunt maximaal 3 producten vergelijken

      Hide compare box
      Cisco Meraki CSR4 QSFP 40G Transceiver

      Cisco Meraki CSR4 QSFP 40G Transceiver

      € 1.599,- (1.934,79 Incl. btw)

      MerakiShop 9.5 / 10 - 2 Reviews @ Feedback Company
      Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »