Gratis verzending vanaf € 15,-
Achteraf betalen mogelijk
Laagste prijsgarantie
Cisco Select Partner
0
0
Gratis verzending vanaf € 15,-
Achteraf betalen mogelijk
Laagste prijsgarantie
Filters

Wat mag het kosten?

Tot

Merken

Type Accesoire

Accessoires

Met deze Meraki accessoires maak je jouw Meraki setup compleet!

Met deze Meraki accessoires maak je jouw Meraki setup compleet. Je vindt hier zowel kleine accessoires zoals Meraki AC adapters en PoE injectors als uitgebreide SFP modules. Zo verbeter je met een Meraki antenne eenvoudig het WiFi signaal en sluit je tussen 2 switches een QSFP Kabel aan. Wil je een Meraki Product ophangen, ga dan voor een Wall Mount of Ceiling Mount.

Onze merken
Filter
92 producten
14-IN-1 USB C Docking Station
14-IN-1 USB C Docking Station

14-IN-1 USB C Docking Station...

14-IN-1 USB C Docking S...

€99,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki MR 802.3at PoE Injector (EU Plug)
Cisco MerakiCisco Meraki MR 802.3at PoE Injector (EU Plug)

802.3at PoE adapter (EU Plug)...

802.3at PoE adapter (EU...

€115,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki AC Adapter voor MR Wireless Access Points
Cisco MerakiCisco Meraki AC Adapter voor MR Wireless Access Points

AC Adapter for MR Wireless AP...

AC Adapter for MR Wirel...

€35,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 1000Base SX Multi-Mode
Cisco MerakiCisco Meraki 1000Base SX Multi-Mode

SFP 1000BASE-SX transceiver module...

SFP 1000BASE-SX transce...

€400,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki LR4 QSFP 100G Transceiver
Cisco MerakiCisco Meraki LR4 QSFP 100G Transceiver

LR4 QSFP 100G Transceiver...

LR4 QSFP 100G Transceiv...

€18.000,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 1 GbE SFP Copper Module
Cisco MerakiCisco Meraki 1 GbE SFP Copper Module

SFP 1000BASE-T Copper transceiver ...

SFP 1000BASE-T Copper t...

€330,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 40GbE QSFP Kabel, 0.5 Meter
Cisco MerakiCisco Meraki 40GbE QSFP Kabel, 0.5 Meter

40GbE QSFP 0,5m Signaal kabel...

40GbE QSFP 0,5m Signaal...

€70,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki AC Stroomdraad voor MX and MS (EU Plug)
Cisco MerakiCisco Meraki AC Stroomdraad voor MX and MS (EU Plug)

AC Power Cord for MX and MS (EU Pl...

AC Power Cord for MX an...

€19,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 40GbE QSFP Kabel, 1 Meter
Cisco MerakiCisco Meraki 40GbE QSFP Kabel, 1 Meter

40GbE QSFP 1m Signaal kabel...

40GbE QSFP 1m Signaal k...

€170,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 10G Base SR Multi-Mode
Cisco MerakiCisco Meraki 10G Base SR Multi-Mode

10G Base SR Module...

10G Base SR Module...

€850,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Dual-band Omni Antennes
Cisco MerakiCisco Meraki Dual-band Omni Antennes

AP Antenne voor buitengebruik...

AP Antenne voor buiteng...

€185,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR33
Cisco MerakiCisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR33

Mounting Kit for MR33...

Mounting Kit for MR33...

€40,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 10 GbE Twinax Kabel with SFP+ Modules, 1 Meter
Cisco MerakiCisco Meraki 10 GbE Twinax Kabel with SFP+ Modules, 1 Meter

10 GbE Twinax Cable with SFP+ Modu...

10 GbE Twinax Cable wit...

€79,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Binnen Dual-band Wide Patch Antenne, 6port voor MR53E
Cisco MerakiCisco Meraki Binnen Dual-band Wide Patch Antenne, 6port voor MR53E

AP Antenne voor binnengebruik...

AP Antenne voor binneng...

€440,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Binnen Dual-band Wide Patch Antenne, 5-port voor MR42E
Cisco MerakiCisco Meraki Binnen Dual-band Wide Patch Antenne, 5-port voor MR42E

AP Antenne voor binnengebruik...

AP Antenne voor binneng...

€450,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki T-Rail Channel Adapter Mount Kit
Cisco MerakiCisco Meraki T-Rail Channel Adapter Mount Kit

T-Rail Channel Adapter Mount Kit...

T-Rail Channel Adapter ...

€25,00 Excl. btw
Cisco Meraki MG21E patch antenne
Cisco Meraki MG21E patch antenne

Cisco Meraki MG21E patch antenne...

Cisco Meraki MG21E patc...

€425,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 10 GbE Twinax Kabel with SFP+ Modules, 3 Meter
Cisco MerakiCisco Meraki 10 GbE Twinax Kabel with SFP+ Modules, 3 Meter

10 GbE Twinax Cable with SFP+ Modu...

10 GbE Twinax Cable wit...

€115,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki USB-C AC Power Adapter EU
Cisco MerakiCisco Meraki USB-C AC Power Adapter EU

Optionele AC-naar-USB-C-voedingsad...

Optionele AC-naar-USB-C...

€29,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki MX64 Replacement Power Adapter (30 WAC)
Cisco MerakiCisco Meraki MX64 Replacement Power Adapter (30 WAC)

MX64, 30W AC, 18V output, 270g, St...

MX64, 30W AC, 18V outpu...

€55,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 250WAC PSU
Cisco MerakiCisco Meraki 250WAC PSU

250 Watt Power Supply for MS Famil...

250 Watt Power Supply f...

€330,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 40GbE QSFP Kabel, 3 Meter
Cisco MerakiCisco Meraki 40GbE QSFP Kabel, 3 Meter

40GbE QSFP 3m Signaal kabel...

40GbE QSFP 3m Signaal k...

€215,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki MT Waterlek Detectie Kabel
Cisco MerakiCisco Meraki MT Waterlek Detectie Kabel

8-inch waterlekdetectiekabel voor ...

8-inch waterlekdetectie...

€98,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 1025WAC PSU
Cisco MerakiCisco Meraki 1025WAC PSU

1025 Watt Power Supply for MS Fami...

1025 Watt Power Supply ...

€1.050,00 Excl. btw

Overige categorieën in Kopen

Accessoires

Met deze Meraki accessoires maak je jouw Meraki setup compleet. Je vindt hier zowel kleine accessoires zoals Meraki AC adapters en PoE injectors als uitgebreide SFP modules. Zo verbeter je met een Meraki antenne eenvoudig het WiFi signaal en sluit je tussen 2 switches een QSFP Kabel aan. Wil je een Meraki Product ophangen, ga dan voor een Wall Mount of Ceiling Mount.

Accessoires
Vergelijk 0

Voeg nog een product toe (max. 5)

Start vergelijking

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »