Gratis verzending vanaf € 15,-
Achteraf betalen mogelijk
Laagste prijsgarantie
Cisco Select Partner
0
0
Gratis verzending vanaf € 15,-
Achteraf betalen mogelijk
Laagste prijsgarantie
Filters

Wat mag het kosten?

Tot

Merken

Type Accesoire

Accessoires

Met deze Meraki accessoires maak je jouw Meraki setup compleet!

Met deze Meraki accessoires maak je jouw Meraki setup compleet. Je vindt hier zowel kleine accessoires zoals Meraki AC adapters en PoE injectors als uitgebreide SFP modules. Zo verbeter je met een Meraki antenne eenvoudig het WiFi signaal en sluit je tussen 2 switches een QSFP Kabel aan. Wil je een Meraki Product ophangen, ga dan voor een Wall Mount of Ceiling Mount.

Onze merken
Filter
92 producten
14-IN-1 USB C Docking Station
14-IN-1 USB C Docking Station

14-IN-1 USB C Docking Station...

14-IN-1 USB C Docking S...

€99,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki MR 802.3at PoE Injector (EU Plug)
Cisco MerakiCisco Meraki MR 802.3at PoE Injector (EU Plug)

802.3at PoE adapter (EU Plug)...

802.3at PoE adapter (EU...

€115,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 10G Base SR Multi-Mode
Cisco MerakiCisco Meraki 10G Base SR Multi-Mode

10G Base SR Module...

10G Base SR Module...

€650,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 1 GbE SFP Copper Module
Cisco MerakiCisco Meraki 1 GbE SFP Copper Module

SFP 1000BASE-T Copper transceiver ...

SFP 1000BASE-T Copper t...

€330,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR52/MR53 and 53E
Cisco MerakiCisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR52/MR53 and 53E

Mounting Kit voor MR52/MR53 and 53...

Mounting Kit voor MR52/...

€40,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR33
Cisco MerakiCisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR33

Mounting Kit for MR33...

Mounting Kit for MR33...

€40,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki AC Adapter voor MR Wireless Access Points
Cisco MerakiCisco Meraki AC Adapter voor MR Wireless Access Points

AC Adapter for MR Wireless AP...

AC Adapter for MR Wirel...

€35,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Dual-band Omni Antennes
Cisco MerakiCisco Meraki Dual-band Omni Antennes

AP Antenne voor buitengebruik...

AP Antenne voor buiteng...

€190,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 1000Base SX Multi-Mode
Cisco MerakiCisco Meraki 1000Base SX Multi-Mode

SFP 1000BASE-SX transceiver module...

SFP 1000BASE-SX transce...

€400,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR32
Cisco MerakiCisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR32

Mounting Kit for MR32...

Mounting Kit for MR32...

€45,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki MX67C Replacement LTE Antenne (1 pair)
Cisco MerakiCisco Meraki MX67C Replacement LTE Antenne (1 pair)

MX67C Replacement LTE Antenna (1 p...

MX67C Replacement LTE A...

€50,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 40GbE QSFP Kabel, 1 Meter
Cisco MerakiCisco Meraki 40GbE QSFP Kabel, 1 Meter

40GbE QSFP 1m Signaal kabel...

40GbE QSFP 1m Signaal k...

€170,00 Excl. btw
Cisco Meraki MA-INJ-6 PoE Injector
Cisco Meraki MA-INJ-6 PoE Injector

Cisco Meraki MA-INJ-6 PoE Injector...

Cisco Meraki MA-INJ-6 P...

€380,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki MX64 Replacement Power Adapter (30 WAC)
Cisco MerakiCisco Meraki MX64 Replacement Power Adapter (30 WAC)

MX64, 30W AC, 18V output, 270g, St...

MX64, 30W AC, 18V outpu...

€55,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Dual Band Patch Antenne
Cisco MerakiCisco Meraki Dual Band Patch Antenne

AP Antenne voor buitengebruik...

AP Antenne voor buiteng...

€255,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR42 and MR42E
Cisco MerakiCisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR42 and MR42E

Mounting Kit for MR42/MR42E...

Mounting Kit for MR42/M...

€40,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR34
Cisco MerakiCisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR34

Mounting Kit for MR34...

Mounting Kit for MR34...

€40,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki LR4 QSFP 100G Transceiver
Cisco MerakiCisco Meraki LR4 QSFP 100G Transceiver

LR4 QSFP 100G Transceiver...

LR4 QSFP 100G Transceiv...

€18.000,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Dual Band Sector Antenne
Cisco MerakiCisco Meraki Dual Band Sector Antenne

AP Antenne voor buitengebruik...

AP Antenne voor buiteng...

€365,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Z3 Verticaal Desktop Stand
Cisco MerakiCisco Meraki Z3 Verticaal Desktop Stand

Z3 Desk stand - Zwart...

Z3 Desk stand - Zwart...

€35,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki 1000Base LX10 Single-Mode
Cisco MerakiCisco Meraki 1000Base LX10 Single-Mode

SFP 1000BASE-LX10 transceiver modu...

SFP 1000BASE-LX10 trans...

€550,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Wireless MX Replacement Antenne
Cisco MerakiCisco Meraki Wireless MX Replacement Antenne

One pair of external dual-band dip...

One pair of external du...

€23,00 Excl. btw
Cisco Meraki MG21E patch antenne
Cisco Meraki MG21E patch antenne

Cisco Meraki MG21E patch antenne...

Cisco Meraki MG21E patc...

€425,00 Excl. btw
Cisco Meraki Cisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR44/45/46
Cisco MerakiCisco Meraki Replacement Mounting Kit voor MR44/45/46

Mounting Kit for MR45...

Mounting Kit for MR45...

€55,00 Excl. btw

Overige categorieën in Kopen

Accessoires

Met deze Meraki accessoires maak je jouw Meraki setup compleet. Je vindt hier zowel kleine accessoires zoals Meraki AC adapters en PoE injectors als uitgebreide SFP modules. Zo verbeter je met een Meraki antenne eenvoudig het WiFi signaal en sluit je tussen 2 switches een QSFP Kabel aan. Wil je een Meraki Product ophangen, ga dan voor een Wall Mount of Ceiling Mount.

Accessoires
Vergelijk 0

Voeg nog een product toe (max. 5)

Start vergelijking

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »