Terug

Cisco Meraki SR-BD QSFP 40G Transceiver

  • Cisco Meraki SR-BD QSFP 40G Transceiver

    € 599,- (724,79 Incl. btw)

    Zet op verlanglijst

    • Voor 15:00 besteld, zelfde dag verstuurd! TooltipBij voorraad en alleen op werkdagen
    • Gratis verzenden
    • Laagste prijsgarantie
    Placeholder10

    1 Review

    “Geweldige producten en snel geleverd.”

    Productomschrijving

    Cisco Meraki SR-BD QSFP 40G Transceiver

    40 GbE QSFP SR-BD Fiber Transceiver, Duplex LC, 832-918nm, MMF Netwerk tranceiver module

    Verzendmethode

    Verzendmethode

    Standaard verzending of ophalen bij onze vestiging

    Reviews

    Vergelijk producten Verwijder alle producten

    U kunt maximaal 3 producten vergelijken

      Hide compare box
      Cisco Meraki SR-BD QSFP 40G Transceiver

      Cisco Meraki SR-BD QSFP 40G Transceiver

      € 599,- (724,79 Incl. btw)

      Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »